• Zakłamywanie rzeczywistości

    Zakłamywanie rzeczywistości

    Najczęściej określenie dieta odnosimy do diet odchudzających. W zasadzie to dieta jest sposobem naszego odżywiania. Prawidłowo zbilansowana pozwoli utrzymać nam odpowiednia wagę co także przyczynia się do zdrowia całego naszego organizmu. Diety odchudzające to jednak to, o czym najwięcej wspominają kolorowe gazety i magazyny. Wmawiają w szczególności kobietą, że są nieatrakcyjne i stale musza się …»
  • Lampa do projektora – jak znaleźć odpowiednią?

    Lampa do projektora – jak znaleźć odpowiednią?

    Projektory to urządzenia znajdujące zastosowanie w wielu obiektach. Są one m.in. niezbędnym elementem wyposażenia sal konferencyjnych na uczelniach oraz w hotelach czy obiektach przeznaczonych do tego typu spotkań. W ostatnim czasie projektory coraz częściej traktowane są również jako doskonałe uzupełnienie kina domowego – odpowiednio dobrane sprawią, że oglądanie filmów będzie prawdziwą przyjemnością, zwłaszcza jeśli zadbamy …»

Leczenie silnego bólu brzucha

52Każda osoba towarzysząca osobie chorej dobrze wie, że silny ból brzucha może być powodem ogromnego cierpienia. Dlatego stara się ulżyć jej w cierpieniu. Wobec tego po pierwsze sięga po znane sobie domowe sposoby leczenia bólu brzucha. Należy do nich picie ciepłej herbaty z cytryną oraz herbaty z miętą. Jeżeli ból brzucha spowodowany był tym, że człowiek po prostu zjadł coś nieświeżego, to wówczas wypicie czegoś ciepłego powinno jak najbardziej pomóc.

Natomiast w przeciwnym razie trzeba będzie sięgnąć również po odpowiednie leki. Dzieje się tak wówczas, gdy silny ból brzucha spowodowany jest wrzodami żołądka lub chorą wątrobą czy kolką nerkową. W takich przypadkach pomóc może jedynie zażywanie odpowiednich leków połączone z rozpoczęciem trudnego czasami okresu leczenia.

Osoby chore zastanawiają się nad tym, co na ból brzucha (no-spa.pl/03_article_objawy_ostrego_brzucha.html) będzie najlepsze. Będą musiały zapewne udać się do lekarza i zasięgnąć jego opinii, a potem podejść do apteki i wykupić przepisane sobie leki. Oprócz zwykłych leków przeciwbólowych mogą być potrzebne również leki łagodzące nie tylko objawy bólowe, ale również objawy chorobowe. Dzieje się tak w przypadku chorej wątroby, trzustki lub choroby nerek. Dzięki takiej interwencji osoba chora będzie mogła nieco odetchnąć i zapomnieć o bólu. Wszystko to sprawi, że zacznie pomału wracać do zdrowia. Będzie mogła również wrócić do pracy i spokojnie wykonywać swoje codzienne obowiązki. Z czasem otrzyma pozwolenie od lekarza na powrót do jedzenia swoich ulubionych potraw.

Możliwość komentowania jest wyłączona.